PAKIET
 
 
Wojewódzki Urząd Pracy
 
Wybory MSS
 
POSTULATY SOŁTYSÓW
 
Statut
 
Fotki
 
Sztandar
 
PAKIET UBEZPIECZENIOWY SOŁTYSA
 
PAKIET-wniosek
 
Taka sobie grupka
 
Dodatkowe grupy
 
Echo
 
Kontakt
 
Aktualności
     
Konferencja „WIEJSKA POLSKA. Przedsiębiorcza wieś” - Konin 2014
Podstawowa Opieka Medyczna
Najlepszy sołtys
     
e-mail  
Wypisz   Dopisz

                                                                                                                                                                                                     Rdzawka 15.12.2007r.

    Sz. Pani/Pan

         Wójt / Burmistrz

 
 
Dotyczy; Pakietu Ubezpieczeniowego Sołtysa
 
Sołtysi stają się filarem samorządu gminnego, są niekwestionowanym wsparciem władzy wykonawczej gminy. Dobra współpraca sołtysów z wójtem / burmistrzem przynosi znaczące korzyści społeczności lokalnej. A wyjście naprzeciw problem środowiska sołtysów pomimo ciągłego zrzucania wynikających z tego tytułu obciążeń na barki gminy jest fundamentem tej współpracy. Naszym wspólnym celem stało się wspieranie ustawowych rozwiązań, które nie będąc kosztem dla gminy dają lepsze szanse jej rozwoju.
Po częściowym rozwiązani problemu diet, zwrotu kosztów podróży, udziału w szkoleniach, środków do dyspozycji sołectw, udziału w sesjach, roznoszenia nakazów podatkowych i wielu ważnych lokalnie relacji sołtys – gmina czas przyszedł między innymi na Pakiet Ubezpieczeniowy Sołtysa.
Najlepszą ofertę ubezpieczeniową w konsultacji z Krajowym Stowarzyszeniem Sołtysów przygotowało Towarzystwo Ubezpieczeniowe ALLIANZ Polska S.A
Ze względu na największe obawy o pieniądze zbierane przez sołtysów, ten problem jest dominujący w tej ofercie w podziale na opcje ( za 120 zł, 95zł. lub 80 zł od sołtysa za cały rok) wielkości ubezpieczonej gotówki to 30 tys., 20 tys. lub 10 tys. zł, obejmuje ona także część dotyczącą odpowiedzialności cywilnej. Dodatkowo w ofercie za 30 zł. uwzględniono następstwa nieszczęśliwych wypadków rozszerzone na rodzinę.
 
Zachęcamy Państwa do skorzystania z tej oferty i wykupienie dla sołtysów z terenu własnej gminy Pakietu, stanowiącego zabezpieczenie prawidłowo wykonywanych przez nich określonych prawem obowiązków, oraz ochronę przed skutkami czynów niedozwolonych skierowanych przeciwko nim jako funkcjonariuszom publicznym, jak i przed odpowiedzialnością cywilną związaną z wyrządzeniem szkody osobie trzeciej w czasie wykonywania czynności.
Pakiet jest propozycją ujednoliconą w skali kraju oraz obejmuje wszystkich sołtysów bez względu na wiek (zakres oraz warunki ubezpieczenia określają załączniki).
 
Zbliża się pierwsza rata inkasa podatkowego, a więc warto już teraz zadbać o bezpieczeństwo swoich sołtysów i o wykupienie Pakietu Ubezpieczeniowego Sołtysa.
                                                                                                             
                                                                                                              Z poważaniem:
Antoni Rapacz Wiceprezes KSS
http://soltysi.tit.pl/
 

Pobierz wniosek - OCSOL-W01 12-07.qxd.pdf

Wszelkich wyjaśnień i informacji w zakresie Pakietu udzieli:
Tomasz Szarek
tel. kom: 609 828948
wsteczWstecz Drukuj stronę / Wersja do druku